فروشگاه ابزار
منوی سایت

معرفی خدمات پس از فروش

با اتکا به تجربه ای که حاصل فعالیت شرکت در بازار ابزار میباشد ، از همان ابتدا میدانستیم که باید توجه ویژه ای به خدمات پس از فروش داشته باشیم . بنابراین همراه با ورود اولین بار محصولات DCA درسال 1390 قطعات یدکی تمامی دستگاه ها نیز وارد شد و حتی در زمان هایی قطعات یدکی دستگاه های جدید زودتر از خود دستگاه در انبار قطعه تخلیه میشد . همچنین این توجه ویژه به خدمات ، ما را برآن داشت که تمام اجزاء و قطعات یدکی یک محصول به صورت کامل آورده شود تا مصرف کنندگان گرامی همیشه بتوانند از بهترین و با کیفیت ترین قطعه یدکی استفاده کنند .

پخش گسترده قطعات یدکی

با تلاش بی وقفه پرسنل خدمات ، این حجم از قطعات یدکی که بالغ بر 6000 آیتم قطعه میباشد ، در انبار قطعه دسته بندی ، مرتب سازی و کد بندی گردید تا فرآیند ارسال قطعه ازسفارش قطعه تا رسیدن به دست نماینده خدمات به کوتاه ترین زمان ممکن برسد و روزانه شاهد ارسال قطعات یدکی به اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران باشیم .

نمایندگی های خدمات پس از فروش

همچنین برای رفاه حال عزیزانی که محصولات DCA را انتخاب کرده اند ، شرکت اقدام به ایجاد نمایندگی های خدمات در سرار کشور نمود و تا به حال 150 نمایندگی خدمات در تمامی استانها و شهرهای بزرگ وکوچک برپا گردیده است . این عمل باعث شده که مشتریان گرامی با آرامش و اطمینان بیشتری به محصولات DCA روی آورند ، چراکه در کمترین زمان و با فاصله کوتاهی میتوانند به یکی از مراکز خدمات DCA دسترسی پیدا کنند .

خدمات گارانتی

هم زمان با رشد واستقبال بازار ابزار از محصولات DCA گارانتی این محصول هم ارتقا یافت . درسال های اول فعالیت مدت زمان گارانتی 12ماه بود که پس از بررسی های مختلف و قابلیت های خود محصول شرکت افتخار دارد 18 ماه گارانتی با شرایط قید شده در برگ ضمانت نامه ارائه دهد . این افزایش زمان گارانتی حاصل تلاش بی وقفه کارخانه تولید کننده در حفظ و ارتقاء کیفیت میباشد ، که شامل خریداری دستگاه های بسیار باکیفیت برای خط تولید ، روباتیک کردن خطوط تولید آرمیچر و بالشتک ، دستگاه های قالب زنی ، خریداری مواد اولیه با کیفیت و مهمترین عامل بخش کنترل کیفیت (QC) که در سه بخش 1-مواد اولیه 2-قطعات 3-دستگاه بی وقفه انجام میگیرید .

هزینه خدمات

بر اساس سیاست ها و جهت گیری های شرکت ، هیچگاه به بخش خدمات به عنوان بخش سود رسان نگاه نشده است . بر همین اساس هزینه خدمات ، قطعات یدکی و اجرت ها در پایین ترین حد ممکن تعیین شده است .

ضمانت نامه ابزارهای اندازه گیری
ضمانت نامه ابزارهای اندازه گیری
ضمانت نامه ابزارهای برقی و شارژی
ضمانت نامه ابزارهای برقی و شارژی
ضمانت نامه اینورتر
ضمانت نامه اینورتر